Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2013

ΤΡΙΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ - ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 0-0 (VDS)

SUPERLEAGUE 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός 0-0

Μετά από ένα μέτριο παιχνίδι ΠΑΣ Γιάννινα και Πανθρακικός αναδείχθηκαν ισόπαλοι χωρίς τέρματα (0-0) στο "Ζωσιμάδες" στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της Super League
Το πρώτο ημίχρονο ήταν μέτριο. Οι δύο ομάδες ναι μεν μπήκαν με διάθεση αλλά οι φάσεις ήταν λίγες μπροστά στις δύο εστίες. Ο ΠΑΣ ξεκίνησε δυνατά στην συνέχεια ο Πανθρακικός ισορρόπησε το ματς και έχασε την καλύτερη ευκαιρία για να πετύχει γκολ με τον Μουνάφο.

planetsportstv

Δερμιτζάκης: "Δείξαμε ότι είμαστε καλοί"

ΔερμιτζάκηςΟ Πανθρακικός έδειξε πως είναι καλή ομάδα και θα μπορούσε να πετύχει γκολ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, όπως ανέφερε στην συνέντευξη Τύπου ο Παύλος Δερμιτζάκης

Ο Πανθρακικός έδειξε πως είναι καλή ομάδα και θα μπορούσε να πετύχει γκολ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, όπως ανέφερε στην συνέντευξη Τύπου ο Παύλος Δερμιτζάκης.

Χριστόπουλος: "Χάσαμε αδικαιολόγητα ένα ημίχρονο"

ΧριστόπουλοςΟ ΠΑΣ Γιάννινα ήθελε τη νίκη κόντρα στον Πανθρακικό, αλλά έχασε ένα ημίχρονο σύμφωνα με τον τεχνικό της ομάδας Γιάννη Χριστόπουλο. Τι είπε για την απουσία του Ντε Βινσέντι
Επίσης, αναφέρθηκε στην απουσία του Ντε Βινσέντι, αλλά και στο αν κάνει κακό στην ομάδα ο ντόρος που ακούγεται για συμμετοχή στα πλέι οφ.